Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasBALDŲ DIZAINAS, PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

Prekybiniai baldai, parduotuvių baldai, vyno baldai

parduotuvių baldai, prekybiniai baldai, vyno baldai

Mūsų įmonėje parduodami įvairūs prekybiniai baldai. Kiekvienas prekybininkas išsirinks tai, ko jam labiausiai reikia. Apsilankę pas mus galite įsigyti įvairiausių dydžių, matmenų ir dizaino baldų turinčių skirtingas funkcijas, kurios atitiks kiekvieno poreikius. Mūsų parduodami parduotuvių baldai yra ekonomiški tiek vietos, tiek ir energijos sąskaita. Mūsų įmonė siekia pirkėjams suteikti platų prekybinių baldų asortimentą, nedideles kainas, išskirtines nuolaidas. Siekdami užtikrinti kuo geresnį kainos ir kokybės santykį nuolat tobuliname prekybą. Čia kiekvienas gali įsigyti patikimų, ilgaamžių stelažų alkoholiniams gėrimams, vyno baldų, pagamintų pagal aukščiausius kokybės standartus.

Prekybiniai stelažai vynui sukuria ypatingai prabangų interjerą ir yra tikra kiekvienos parduotuvės puošmena. Konstrukcijoje suderinti elementai iš medžio ir metalo daro stelažus ypač estetiškai patrauklius ir tuo pačiu patikimus, o tai patenkins net pačio išmaniausio kliento skonį. Kiekvienos parduotuvės, turinčios savo asortimente prašmatnius vynus, tikslas – sukurti nepakartojamą stilių ir ypatingą atmosferą. Svarbiausią vaidmenį tame atlieka prekybiniai baldai. Perkant prekybinę įrangą, svarbu atsižvelgti į išorines įrangos savybes (forma, spalva, apšvietimas), kokybę, o taip pat į vieną svarbiausių parametrų – maksimalų išlaikomą svorį, kad sunkiai sveriantys vyno buteliai būtų laikomi optimaliomis sąlygomis.

Kiekvienai parduotuvei yra svarbi teisingai pasirinkta koncepcija. Kokybiški vyno baldai eilinę alkoholinių gėrimų parduotuvę gali paversti išskirtiniu pomėgių klubu, kur besidomintys klientai ateina bendrauti ir pažinti naujas vyno rūšis. Investicijos į parduotuvės interjerą turi būti proporcingos pirkėjų pajamoms ir parduotuvės pozicionavimui. Jei planuojama pardavinėti brangų vyną, paprasti neišvaizdūs stelažai gali sugadinti visą anturažą.

Parduotuvių baldai turi tokią pat reikšmę kaip ir parduodama produkcija, jie daro įtaką kliento pasirinkimui ir kliento bendram požiūriui į parduotuvę, tačiau įrangą reikia rinktis, atsižvelgus į produkcijos ypatumus. Vyno baldų efektyvus dizainas perteikia reikiamą atmosferą, būdingą bohemiškoms vyninėms. Projektuojant vyno parduotuvę reikia sukurti gerą apšvietimą, padaryti didelius tarpus tarp stelažų, geriausia kad grindys būtų tamsios spalvos, o baldai būtų vieno atspalvio, kad harmoningai derėtų tarpusavyje. Parduotuvių įranga turi džiuginti pirkėjus ir būti patogi pardavėjui, ji turi gerai pristatyti parduotuvės asortimentą.

 

Medicinos Banko lizingas
Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
Stelažas Alkoholiniams gėrimams
Kodas: AS 1
Išmatavimai: 1250x510x2100(mm) Visi šios prekės tipo modeliai:  U 1191 R 5028 L R 3080 L ..
-- --


Stelažas Alkoholiniams Gėrimams
Kodas: AS 2
Išmatavimai: 1250x510x2100(mm) Visi šios prekės tipo modeliai: F 8567 R 5028 L R 3080 L ..
-- --


Stelažas Alkoholiniams Gėrimams
Kodas: AS 3
Išmatavimai: 1316x688x2018 Visi šios prekės tipo modeliai: R 4854 L R 5028 L R 3080 L   ..
-- --


Stelažas Alkoholiniams Gėrimams
Kodas: AS 4
Išmatavimai: 1316x688x2018 Visi šios prekės tipo modeliai: R 4854 L R 5028 L R 3080 L ..
-- --


Stelažas Alkoholiniams Gėrimams
Kodas: AS 5
Išmatavimai: 1330x688x2000 Visi šios prekės tipo modeliai:     R 4854 L R 5028 L R 3080 L   ..
-- --


© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi