Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasBALDAI

nerūdijančio plieno baldai

Kiekvienas, kuris įsirengia naują ar atnaujina seną profesionalią virtuvę, nori, jog ši puikiai tarnautų ne vienerius metus. Daug metų maisto pramonėje dirbantys asmenys gerai žino, jog norint pasiekti ilgalaikio rezultato svarbu išsirinkti tinkamą, profesionalią virtuvės įrangą bei baldus.

Mūsų įmonė daug metų bendradarbiauja tik su patikimais tiekėjais, todėl galime pasiūlyti aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino, patogius ir funkcionalius baldus, kurie puikiai derės prie įvairių interjero stilių. Klientams suteikiame laisvę pasirinkti tarp didelės gausos baldų: tvirtų kėdžių, baro ir pusbario kėdžių, stalų ir stalviršių, stalų kojų, lauko ir terasų baldų, modulinių minkštasuolių, įvairių šviestuvų. Siūlome itin plačią baldų dizaino, spalvų, dydžių ir formų pasiūlą. Jeigu pageidaujama, mūsų kvalifikuoti darbuotojai yra visada maloniai nusiteikę ir gali patarti bei padėti išsirinkti, kokius gaminius geriausia pasirinkti vienu ar kitu atveju, norint įgyvendinti Jūsų numatytą idėją.

Nesvarbu, ar restoraną/kavinę puošiate klasikiniais aksesuarais, ar pirmenybę skiriate modernizmo idėjoms, mūsų baldai atitiks visus Jūsų poreikius! Kadangi turime didelę pasiūlą gaminių, todėl tikrai išsirinksite Jums labiausiai patinkančius kokybiškus baldus. Ieškantiems praktiško sprendimo, siūlome daugiafunkcinius gaminius – reguliuojamo aukščio, aplink savo ašį besisukantys, lengvai transportuojami ir sudėtingos priežiūros nereikalaujantys universalūs mediniai baldai džiugins Jus dar ilgą laiką. Nerūdijančio plieno baldai rekomenduojami itin tvirtų ir ilgaamžių gaminių ieškantiems pirkėjams.

Tiems, kurie vertina patogumą, siūlome pagalvoti apie minkštu audiniu dengtus baldus – komfortiškus gaminius įvertins išrankiausi Jūsų svečiai. Nerūdijančio plieno baldai yra geriausias pasirinkimas siekiantiems ilgalaikio rezultato, kuris greitai neprarastų savo pirminės išvaizdos bei būklės, nes šie baldai gaminami tik iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, kuris atitinka visus higienos reikalavimus. Negalima pamiršti, jog kavinės/restorano baldai yra nuolat naudojami, todėl nenorint, jog šie susidėvėtų anksčiau laiko, pirmiausia reikia atsižvelgti į baldų kokybę. Mūsų įmonė naujiems ir lojaliems klientams siūlo tik pačius kokybiškiausius gaminius už geriausią kainą. Mes galime padėti įgyvendinti net ir pačius netikėčiausius Jūsų sumanymus. Išlaisvinkite savo vaizduotę – Jūsų idėjos gali virsti realybe!

© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi