Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasKĖDĖS

kėdės

Kiekviena maitinimo įstaiga, nepriklausomai ar tai kavinė, ar restoranas, dažnai nori kažkuo išsiskirti, kad pritrauktų susidomėjusius klientus. Dažnai būtent novatoriškas interjero dizainas bei įdomūs baldai ir tampa pirmo apsilankymo maitinimo įstaigoje priežastimi, ypač jeigu visuomenėje pasigirsta kalbų apie naujoviškumą, išskirtinumą. Žmones traukia tai, kas nauja, įdomu. Tačiau neverta persistengti. Norint, kad žmonės sugrįžtų dar ir dar kartą, naudojami baldai pirmiausia turi būti patogūs bei funkcionalūs, nevaržyti judesių.

Mūsų įmonė siūlo labai didelę įvairių kėdžių pasiūlą, atitinkančią net ir išrankiausio kliento poreikius ir puikiai derančią tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus stiliaus interjero. Vienas svarbiausių kėdžių atrankos kriterijų yra jų patogumas ir dizaino originalumas. Jei sėdėti bus nepatogu, nesistebėkite, jog klientai greitai išeis. Juk atėjus į restoraną ar kavinę, dažnai norisi ne tik greitai pavalgyti, bei ir pabūti, pasišnekučiuoti su šeima, draugais ar kolegomis, bet jei bus nepatogu, žmonės rinksis kitą maitinimo įstaigą. Mes labai vertiname praktiškus, tvirtus gaminius, todėl galime pasiūlyti iš įvairių medžiagų: metalo, plastiko, medžio ir stiklo, pagamintas kėdes. Šiuo metu vis labiau populiarėja skaidrios plastikinės kėdės, kurios gali tapti pagrindiniu interjero akcentu, bet tuo pačiu geba įsilieti į aplinką ir tapti nepastebimomis. Siūlome tiek klasikinius kėdžių variantus, tiek novatoriškus sprendimus: krėslus, aptrauktus oda, stilingus pufus, suoliukus su keliomis sėdimomis vietomis, išskirtinės išvaizdos kėdes. Galime pasiūlyti platų kėdžių dizaino, formų, spalvų asortimentą, kurio dėka galėsite sukurti tokį interjerą, apie kokį visada svajojote.

Kėdės pagal jūsų poreikius

Ieškantiems patogių, tvirtų ir funkcionalių kėdžių rekomenduojame įsigyti keturių kojų kėdes su tvirtu atlošu nugarai. Vertinantiems komfortą siūlome kėdes su minkšta sėdimąja dalimi. Ieškantiems universalaus gaminio rekomenduojame išbandyti reguliuojamo aukščio kėdes. Paprastai šios kėdės sukasi aplink savo ašį, todėl naudotis jomis yra itin patogu, t. y. jos nevaržo žmogaus judesių, galima nesunkiai patraukti kėdę į norimą vietą. Vertindami kėdžių dizainą, pagalvokite ir apie gaminių aukštį, jų formą bei spalvines ypatybes, kad viskas harmoningai derėtų tarpusavyje ir būtų patogu. Mūsų įmonės siūlomas išskirtinai platus kėdžių asortimentas leis įgyvendinti novatoriškiausias interjero idėjas.

 

Medicinos Banko lizingas
Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
 Kuadra 1271
Kodas: Kuadra 1271
Peršviečiamo platiko kėdė su 20x20 chromuoto plieno tubeliu kojomis. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmast..
-- --


3D-Chair 780
Kodas: 3D-Chair 780
Kėdė su medine sedimaja dalim ir atlošu, bei plienines kojos. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


3D-COLOUR 775
Kodas: 3D-COLOUR 775
Plastikinė kėdė tinkanti susitikimo ir poilsio zonoms. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


3D-Colour 776
Kodas: 3D-Colour 776
Plastikinė kėdė darbo vietoms. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


Allure 735
Kodas: Allure 735
Medinė kedė su mediniu remu, minkšta sedimaja ir atramine dalimi. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster...
-- --


Allure 737
Kodas: Allure 737
Medinė kėdė su porankiais ir plieninėmis kojomis. Iš vidau apvilkta oda. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@baltic..
-- --


Allure 738
Kodas: Allure 738
Medinė kėdė su porankiais ir plieninėmis kojomis. Iš vidau apvilkta oda. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@baltic..
-- --


Apple 760
Kodas: Apple 760
Kėdė susidedanti iš keliu daliu medinės atrminės dalie medinės sėdimosios dalie ir aliuminiu koju. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arb..
-- --


Apple 762
Kodas: Apple 762
Kėdė susidedanti iš keliu daliu medinės atraminės dalies medinės sėdimosios dalies ir iš plieniniu kojeliu. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230..
-- --


Apple 764
Kodas: Apple 764
Kėdė susidedanti iš keliu daliu medinės atrminės dalie medinės sėdimosios dalie ir plienine baze. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba..
-- --


ARA 310
Kodas: ARA 310
Kėdė puikiai deranti tiek lauke tiek viduje, dėlto jog yra pagalminta iš polipropileno yra lengva ir elgantiška. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5..
-- --


ARA 315
Kodas: ARA 315
Kėdė puikiai deranti tiek lauke tiek viduje, dėlto jog yra pagalminta iš polipropileno yra lengva ir elgantiška. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5..
-- --


Blitz 640
Kodas: Blitz 640
Plastikinė kėdė is peršviečiamo plastiko, puikiai prigyjantis ivairiose aplinkose. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu v..
-- --


Box 740
Kodas: Box 740
Kėdė su mediniais porankiais bei atraminė dalis prie kurio pritvirtinta minkšta atlašas, minkšta sėdimoji dalis bei plieninės kojos. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kr..
-- --


Box 741
Kodas: Box 741
Kėdė su mediniais porankiais bei atraminė dalis prie kurio pritvirtinta minkšta atlašas, minkšta sėdimoji dalis bei plieninės kojos. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreip..
-- --


© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi