Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasSTALAI

Ieškodami kokybiško, tvirto ir patikimo stalo, objektyviai įvertinkite ne tik gaminio patogumą, bet ir estetinę stalo funkciją. Stalai gali būti reguliuojamo aukščio ir pločio, prisitaikantys prie skirtingų vartotojų poreikių. Originalus gaminių dizainas leis įgyvendinti novatoriškiausias interjero idėjas ir atras savo vietą tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus patalpoje. Vertindami stalo funkcionalumą, atsižvelkite į gaminio pagrindą. Stalai gaminami iš metalo, medžio, plastiko ir stiklo. Ieškantiems universalaus gaminio rekomenduojama įsigyti kelis mažesnio pločio staliukus, kurie, esant poreikiui, gali būti sustumti į vieną vietą. Vienas svarbiausių stalo pasirinkimo kriterijų yra tiesioginė gaminio paskirtis, t. y. turite žinoti, ar stalas bus skirtas vienam žmogui ar kelių asmenų grupei, ar stalas bus naudojamas desertų valgymui, ar prie jo bus vakarieniaujama ir mėgaujamasi keliais skirtingais patiekalais.

Medicinos Banko lizingas
Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
Stalas bufetams, 810910
Kodas: 810910
Stalo viršus padengtas polietelenu. Susilanksto į patogią porftilio tipo laikmeną, kurią patogu transportuoti. Serijos nr. 810910 Matmenys (mm): 1830x740x(H)760   ..
-- --


XT 495 Q
Kodas: XT 495 Q
Stalo bazė su centrine plienine kolona. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi