Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasŠVIESTUVAI

Kokybiškų šviestuvų pasirinkimas

šviestuvai

Siūlome itin platų asortimentą kokybiškų šviestuvų, derančių prie įvairaus stiliaus interjero. Svarbiausia šviestuvų paskirtis – apšviesti patalpas, tačiau gaminio pasirinkimas turi būti paremtas tiesiogine įrenginio funkcija, t. y. vieni šviestuvai skirti bendram patalpos apšvietimui, kiti – konkrečiai darbo vietai. Galutinį patalpos vaizdą ir šviesos srautą lemia minėtųjų šviestuvų kombinacija. Apšvietimas patalpoje negali būti nei pernelyg ryškus, t. y. varginantis akis, nei pernelyg tamsus, keliantis mieguistumą ir trukdantis atlikti numatytus darbus. Tai reiškia, kad vienas svarbiausių šviestuvo pasirinkimo kriterijų yra jo skleidžiamos apšvietos plotas. Negalima pamiršti ir dizaino subtilybių, todėl mes siūlome įvairių spalvų, skirtingų formų, aukščio ir pločio šviestuvus, įgyvendinančius išrankiausio kliento svajones.

Sunku įsivaizduoti bet kokią patalpą be gero apšvietimo. Žinoma, labiausiai vertinama yra dienos šviesa, būtent dėl to mes stengiamės įrengti kuo didesnius langus, kad į kambarį patektų daugiau saulės šviesos, o vakare sunku išsiversti be gero šviestuvo. Ar galima dabar įsivaizduoti, kaip žmonės anksčiau gyveno be elektros energijos, o pagrindiniu šviesos šaltiniu tamsiu paros metu buvo žvakė?

Šviesa yra tokia pat reikšminga, kaip stogas virš galvos. O teisingai sudėliotas apšvietimas – dar svarbesnis. Nuo to, kokius šviestuvus pasirinksite ir kaip juos įrengsite, priklausys tai, kaip Jūs jausitės patalpoje. Naudojant šviesą, galima vizualiai padidinti arba sumažinti erdvę, sukurti tekstūrų žaismą tose vietose kur tai reikalinga. Šviesos stiprumas ir jos išskaidymas priklauso tiek nuo lempos savybių, tiek nuo šviestuvo konstrukcijos. Pavyzdžiui, patalpose su neaukštomis lubomis geriausia įrengti taškinius šviesos šaltinius. Patogu juos naudoti, kai reikia apšviesti nedidelį plotą, išskirti zoną arba konkrečią vietą patalpoje. Vienodai patalpoje išskaidyta šviesa nesukelia diskomforto, ji geriausiai tiks patalpoms su šviesių spalvų apdaila, kuri leis šviesai pasiskirstyti dar geriau.

Viešojo maitinimo įstaigose daug kas priklauso nuo tinkamai organizuoto apšvietimo. Tai ir lankytojų komfortas, ir optimalių personalo darbo sąlygų užtikrinimas, ir elektros energijos sąnaudų optimizavimas. Labai svarbu kiekvieną restorano, kavinės ar baro sritį apšviesti teisingai, apšvietimas taip pat vaidina reikšmingą vaidmenį, kuriant viešojo maitinimo įstaigos interjero dizainą. Apšvietimas gali padaryti patalpą erdvesnę arba jaukesnę, platesnę arba aukštesnę. Jis psichologiškai veikia žmogų, gali skatinti gyvą pokalbį ar malonią diskusiją, nuraminti. Apšvietimo įrenginiai, kaip ir visas interjeras, turi derėti prie architektūrinių patalpos elementų dienos ir vakaro metu. Renkantis apšvietimui liuminescencines lempas svarbu tinkamai pasirinkti spalvinę temperatūrą. Kai kurios lempos skleidžia baltą arba melsvą šviesą, skaidančią raudoną supančių daiktų spalvą. Patiekalai, apšviesti tokios spalvos lempa, atrodo nepatraukliai ir nenatūraliai, todėl geriausia rinktis šiltesnių spalvų apšvietimą – gelsvą arba rožinį. Šviestuvai turi būti naudojami taip, kad sukurtų komfortiškas sąlygas lankytojams ir padarytų maistą maksimaliai gražų.

Vakaruose viešojo maitinimo įstaigos varžosi ne maisto kokybe, o pirmiausia atmosfera, juk klientui šiais laikais nesunku rasti vietą kur jis galėtų numalšinti alkį. Tam, kad sukurtų erdvę, kur žmogus norės grįžti vėl ir vėl, restoranininkai mokosi tobulai valdyti šviesą, kuri yra subtiliausias įrankis, veikiantis žmogaus nuotaiką. Žmogus dažniausiai nekreipia dėmesio į šviesą, tačiau šviesa daro didelę įtaka jo nusiteikimui ir savijautai. Žinoma, nuo gero apšvietimo maistas skanesnis neatrodys, bet blogas apšvietimas gali sugadinti net patį geriausią valgį. Populiariausias apšvietimo sistema – kombinuota. Tai palyginti nedidelis bendro apšvietimo kiekis ir lokalinis zonų apšvietimas, kuris taip pat naudojamas įvairių interjero detalių apšvietimui, pavyzdžiui, nuotraukų, vitrinų ir t. t.

 

Medicinos Banko lizingas
Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
Kodas: L001S/A
Šviestuvas su plastikiniu gaubtu.   Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


L001S/AA
Kodas: L001S/AA
Šviestuvas su dviem plastikiniais difuseriais.     Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balti..
-- --


L001S/AB
Kodas: L001S/AB
Šviestuvas su dviem plastikiniais difuzeriais.       Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vi..
-- --


L001S/B
Kodas: L001S/B
Šviestuvas su plastikiniu difuseriu.   Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


L001S/BB
Kodas: L001S/BB
Šviestuvas su dviem plastikiniais difuzeriais. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


L001ST/BA
Kodas: L001ST/BA
Toršeras su plieniniu rėmu ir dviem plastikiniais difuzeriais.   Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balti..
-- --


L001T/B
Kodas: L001T/B
Toršeras su plieniniu rėmu ir vienu plastikiniu difuzeriu. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


L001T/BA
Kodas: L001T/BA
Toršeras su plieniniu rėmu ir dviem plastikiniais difuzeriais.   Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@..
-- --


L001TA/A
Kodas: L001TA/A
Toršeras su plieniniu rėmu ir plastikinis difuzeris.   Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt..
-- --


L001TA/AA
Kodas: L001TA/AA
Toršeras su plieniniu rėmu ir dviem plastikiniais difuzeriais. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticma..
-- --


L002S/BA
Kodas: L002S/BA
Šviestuvas su dviem plastikiniais difuzeriais. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


L002ST/BA
Kodas: L002ST/BA
Toršeras su dviem plastikiniais difuzeriais. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


L002T/BA
Kodas: L002T/BA
Toršeras su dviem plastikiniais difuzeriais. Dėl smulkesnės informacijos apie prekę ar didesnio jų kiekio, prašome kreiptis telefonu (+370 5) 230 6520 arba el. paštu vilnius@balticmaster.lt ..
-- --


© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi