Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasSTELAŽAI

stelažai

Stelažai yra daugelyje pramonės šakų pritaikomos specialios lentynų konstrukcijos, kurios suteikia galimybę sandėliuoti bei eksponuoti įvairių dydžių, kiekių bei rūšių daiktus. Jie gali būti naudojami žemės ūkio, transporto logistikos specializuoto sandėliavimo srities, maisto, gėrimų, medienos ir kitose pramonės srityse. Didžiausi ir tvirčiausių rėmų gaminiai plačiai naudojami logistikos paslaugas teikiančių įmonių sandėliuose, kur daugelis jų yra automatizuoti. Mažesni ir ne tokių sudėtingų konstrukcijų, pasižymintys estetišku dizainu, modeliai lengvai pritaikomi dokumentų archyvavimui biuruose, įvairaus ar konkretaus asortimento parduotuvėse, kavinėse, restoranuose ir pan.

Maisto pramonės srityje dirbančios įmonės susiduria su maisto produktų bei gėrimų sandėliavimo poreikiu. Mūsų įmonė bendradarbiauja tik su patikimais gaminių tiekėjais, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės, išskirtinio dizaino, patogius bei funkcionalius stelažus. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, nes lentynos yra tvirtinamos ant specialių, tvirtų stovų. Jie gaminami tik iš patvarių, kokybiškų medžiagų, pasižymi unikaliomis savybėmis, dėl to yra tinkami sąlyčiui su maistu. Atvirų lentynų konstrukcijos yra atsparios aplinkos poveikiui, drėgmei, rūdijimui, rūgščių daromai žalai, todėl gali būti naudojamos tiek virtuvės patalpose, tiek salėse, kuriose renkasi žmonės. Tai yra vienas geriausių pasirinkimų maisto produktų, vaisvandenių ar alkoholinių gėrimų laikymui ir saugojimui. Stelažus galima naudoti ir ilgalaikiam vyno laikymui sandėlyje, kas leis išsaugoti geriausias sandėliuojamo vyno savybes.

Savo klientams galime pasiūlyti skirtingų konstrukcijų stelažų, kurių gausa leidžia pasirinkti geriausią variantą, tinkantį kiekvienai bendrovei. Didesnės įmonės, kurioms reikia turėti gausesnį atsargų kiekį, gali pasirinkti didesnių matmenų arba daugiau lentynų turinčius stelažus. Mažesnėms bendrovėms, kurios neturi didelių patalpų, kompaktiškų lentynų konstrukcijos leis sutaupyti vietos kitai naudojamai įrangai ar įrenginiams. Pasirinktų stelažų lentynų kiekį bei aukštį galima nesunkiai reguliuoti, kas suteikia galimybę taupiai ir praktiškai susidėti maisto produktus ar įvairius gėrimus. Atviros lentynos suteikia galimybę gerai matyti visą turimų ir laikomų produktų ar daiktų kiekį, o reikiamu momentu galima labai greitai rasti ir nesunkiai paimti tai, kas dažniausiai naudojama ir reikalinga. Dėl to produktyviai išnaudojamas darbuotojų laikas, nes nereikia ilgai ieškoti kažkur padėtų daiktų, maisto produktų.

Stelažai suteikia galimybę efektyviai panaudoti visą patalpų erdvę, jos neapsunkina, nes užima nedaug vietos. Dėl jiems būdingų konstrukcinių savybių, didelį kiekį daiktų galima sudėti gana minimalioje patalpos erdvėje. Pagal klientų poreikį galime pasiūlyti įvairių išmatavimų, dydžių stelažus, kurie yra stabilūs, nesunkiai montuojami bei lengvi, tačiau atlaiko net ir labai dideles apkrovas ilgą sandėliavimo laikotarpį. Jeigu prireikia, galima sujungti du ar daugiau vienodų stelažų, pasirinkti ir reguliuoti norimą lentynų aukštį. Savo klientams siūlome tik ilgaamžius, aukštos kokybės, nereikalaujančius sudėtingos priežiūros stelažus, kuriuose galima laikyti įvairaus asortimento gaminius.

Stelažai pagal individualius jūsų poreikius

Esame lankstūs ir skiriame daug dėmesio individualiems klientų poreikiams. Ilgametę patirtį turintys darbuotojai gali patarti, kokius stelažus geriausia pasirinkti vienu ar kitu atveju, kad jie atitiktų visus pirkėjų poreikius. Jeigu reikia, galime pasiūlyti ir suderinti nestandartinius sprendimo būdus, kurie geriausiai atitinka klientų lūkesčius. Mūsų įmonė siekia pirkėjams suteikti platų stelažų asortimentą, iš esmės skirtą ir orientuotą komercinei maisto pramonės veiklai, tačiau tinkamą ir kasdienio gyvenimo buičiai. Norėdami užtikrinti kuo geresnį kainos ir kokybės santykį nuolat tobuliname prekybą, lojaliems klientams taikome išskirtines nuolaidas. Čia kiekvienas gali įsigyti patikimų, šiuolaikiškai ir estetiškai atrodančių stelažų, pagamintų pagal aukščiausius kokybės standartus. Dažniausiai stelažus turime vietoje, todėl klientui galime pasiūlyti greitą išeities sprendimą.

 

Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
Šioje kategorijoje nėra prekių.
© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi