Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasKONDICIONIERIAI

kondicionieriai

Norėdami gauti kondicionierių pasiūlymą skambinkite telefonu:  +370 645 03556

       

Geras oro kondicionierius nėra pigus pirkinys, todėl rinktis jį reikėtų atsakingai. Svarbiausias kondicionierių vertinimo kriterijus yra jų dydis ir galia (pastaroji matuojama kW). Kondicionieriaus galingumas parenkamas įvertintus patalpos plotą (paprastai 1 kW galios užtenka 10 kvadratinių metrų plotui) ir čia esančius šilumos šaltinius. Tai reiškia, kad didesnės erdvės patalpoms būtinas galingesnis kondicionierius. Nepakankamai galingas įrenginys privalės dirbti didesnėmis apkrovomis, tačiau didelį galingumą turintis kondicionierius nedidelėje patalpoje – tai nepateisinamai didelės elektros energijos sąnaudos. Be to, mažos patalpos vėsinamos greitai, o nuolatinis oro kondicionieriaus junginėjimas spartina jo nusidėvėjimą.

Į atskiras grupes kondicionieriai skirstomi remiantis jų atliekamomis funkcijomis, išorinio ir vidinio blokų triukšmo lygiu. Vienas svarbiausių kondicionieriaus techninių bruožų – kompresoriaus tipas. Įprasti įrenginiai, paremti ON ir OFF principu, dirba tol, kol pasiekiama numatyta temperatūra. Inverteriniai gali tolygiai keisti darbo krūvį ir palaikyti pastovią temperatūrą. Didelę reikšmę turi kondicionieriaus tipas. Langinis oro kondicionierius yra nebrangus ir kompaktiškas, turi paprastą konstrukciją, tačiau šiuo metu praranda savo populiarumą dėl skleidžiamo triukšmo ir sudėtingo montavimo. Mobilus kondicionierius naudojamas vasaros nameliuose arba nuomojamuose butuose. Jo nereikia montuoti ar demontuoti, galima kilnoti iš vietos į vietą. Trūkumai – triukšmas, gremėzdiškumas, nedidelis vėsinimo plotas.

Split ir Multi Split sistemos kondicionieriai

Split sistemos šiuo metu yra populiariausios. Tokio tipo kondicionierius sudaro vidinis ir išorinis blokai. Jų privalumai – nedidelis triukšmingumas, maži gabaritai, funkcijų įvairovė. Tokie kondicionieriai turi moderniausius oro filtrus ir oro reguliavimo sistemas. Multi split sistemos turi daug vidinių blokų ir tik vieną išorinį. Tai puikus kondicionierius ofisams ir butams su keliomis patalpomis, tačiau jo kaina yra pakankamai didelė. VRF ir VRV sistemos – geresnis multi split sistemos variantas, tinkantis vėsinti didelio ploto patalpas (prekybos centrus, restoranus, patalpas su dideliu kambarių skaičiumi). Prie vieno išorinio bloko taip pat galima prijungti kelis vidinius.

Apsisprendus dėl kondicionieriaus tipo, reikia išsirinkti modelį. Dabar rinkoje galima rasti daugybę gamintojų iš įvairių šalių ir dažnai panašių modelių kaina gali stipriai skirtis. Todėl geriausia rinktis gerą reputaciją turinčios įmonės gaminį.

 

© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi