Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasŠALDYMO STALAI PICOMS IR SALOTOMS

Šaldomi stalai


Šaldomas stalas – svarbus kiekvienos profesionalios virtuvės atributas. Jis skirtas maisto produktams ir kulinariniams gaminiams saugoti gamybiniuose restoranų, kavinių, valgyklų ir kitų įmonių cechuose. Šaldomi stalai gaminami iš nerūdijančio plieno, juose įrengta šaldymo kamera. Stalviršis dažniausiai būna pagamintas iš nerūdijančio plieno ir tarnauja virėjui kaip darbo paviršius maisto gaminimui. Kai kurių šaldomų stalų stalviršiai gaminami iš granito arba marmuro.

Stalai su šaldomu stalviršiu dažnai naudojami konditerinių gaminių gamyboje. Šaldomas paviršius neleidžia, pavyzdžiui, tirpti šokoladui ar karamelei, dažnai šie stalai naudojami gaminant žuvį. Tokie stalai gali būti naudojami kaip vitrinos įvairių pagamintų produktų demonstravimui ir saugojimui. Šie stalai yra nepakeičiami tokių kaprizingų patiekalų, kaip pica, gamyboje. Stalai picai suprojektuoti su ypatingu dėmesiu detalėms, todėl sukuria tobulas sąlygas žymaus "itališko pyrago" gaminimui. Tokie stalai naudojami ir kaip salotų stalai. Jie padeda ne tik greitai pagaminti picas ar salotas, bet ir išsaugoti reikalingų ingredientų šviežumą. Stalų picoms stalviršiai dažniausiai gaminami iš akmens, jie yra nepakeičiami tiek aptarnaujant klientus restorane, tiek organizuojant picų pristatymą į namus.

Stalo kameroje galima laikyti įvairius ruošinius iš tešlos ir kitų produktų. Stalviršis iš akmens puikiai tinka picų gaminimui, nes prie jo nelimpa tešla, jis yra nuolat atšaldomas, kas teigiamai veikia technologinį procesą. Tokie stalai naudojami visose picerijose be išimties, nes alternatyvos tokiai įrangai nėra. Ši įranga nėra pigi, bet galima sutaupyti pasirinkus optimalią jūsų maitinimo įstaigai įrangą pagal dydį, tačiau jei teks gaminti 100 picų per dieną, geriau pirkti didesnį stalą. Žinoma, stalai su stalviršiu iš granito ar marmuro kainuoja brangiau, nei su stalviršiu, pagamintu iš nerūdijančio plieno.

Dabar ši profesionalios virtuvės įranga yra labai populiari. Ją galima pamatyti ne tik picerijose, bet ir greito maisto restoranuose, valgyklose, prekybos centruose. Šefai tvirtina, kad šaldomas stalas yra labai patogus, nes visi reikalingi ingredientai yra nuolat po ranka, stalas yra pakankamai didelis, todėl prie jo labai patogu dirbti, jo stalviršis yra universalus, tad šaldomą stalą galima naudoti ne tik picų gamyboje.

Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
Šioje kategorijoje nėra prekių.
© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi