Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasSMULKŪS VIEŠOJO MAITINIMO ĮSTAIGŲ ĮRENGINIAI

Kavinių įranga


kavinių įranga

Kavinių ar restoranų sėkmė didele dalimi priklauso ne tik nuo darbuotojų pastangų, virtuvės šefų profesionalumo ir vadovo užsispyrimo. Naudojama kavinių įranga taip pat yra labai svarbi norint pasiekti geriausių verslo sėkmės rezultatų. Mūsų įmonė prekiauja specializuota įranga profesionaliai virtuvei ir siūlo tik iš patvarių medžiagų pagamintus smulkius viešojo maitinimo įstaigų įrenginius, kurie atitinka ES keliamus reikalavimus. Kadangi visi mūsų siūlomi gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl jie yra ilgaamžiai ir Jūsų pirkiniams yra suteikiama ilgalaikė garantija.

Mūsų įmonė siūlo funkcionalius dispenserius, kavos malimo bei virimo aparatus (kavamales, kavavires), indų šildiklius, ledų gamybos aparatus, lėkščių laikiklius, keptuves (galima pasirinkti skirtingų dydžių, jos tinkamos naudoti tiek su elekrinėmis, tiek su dujinėmis viryklėmis), puodus (įvairių dydžių, pagaminti iš nerūdijančio plieno), svarstykles, virdulius ir kitus smulkius viešojo maitinimo įstaigų įrenginius (kepsnines, įvairius kepimo paviršius). Čia galite įsigyti ne tik kasdienei buičiai reikalingą techniką, bet ir specialiosios paskirties įrangą, pvz., moliuskų plovimo aparatus. Iš gausios profesionalios ir kokybiškos įrangos pasiūlos galima išsirinkti geriausiai prie interjero derančius įrenginius, kurie atitiks net ir išrankiausio kliento poreikius. Dėka dailaus, patrauklaus dizaino smulkūs prietaisai puikiai derės prie įvairaus stiliaus interjero: gražiai įsilies tiek į klasikinio, tiek į modernaus interjero visumą.

Kavinių įranga turi būti itin gerai pagaminta, nes ji naudojama daug kartų kiekvieną dieną. Mūsų įmonė siūlo tik iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus įrenginius, kurie yra skirti naudoti profesionalioje virtuvėje. Dėl savo savybių visi įrenginiai yra patogūs naudoti ir nesunkiai prižiūrimi. Bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais, todėl savo klientams visada galime pasiūlyti profesionalią, šiuolaikišką virtuvės įrangą, kuri palengvina visus maisto ruošos darbus. Tinkamai parinkti įrenginiai leis sutaupyti daugiau laiko, efektyviai padidins darbuotojų darbo našumą, maistas bus paruošiamas daug greičiau.

Esame sukaupę ilgametę patirtį, prekiaudami profesionalia maisto paruošimo bei gamybos įranga, todėl galime konsultuoti ir patarti savo klientui, kaip išsirinkti tinkamiausią įrangą. Visada stengiamės, jog pirkėjas rastų tai, kas atitiktų Jo sumanymus, pageidavimus. Kadangi šiame versle esame jau ilgą laiką, todėl klientams galime pasiūlyti gerus, kainos ir kokybės santykį atitinkančius, pasiūlymus.

 

Medicinos Banko lizingas
Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
Kavos virimo aparatas Bartscher 200.050
Kodas: 200.050
Techniniai duomenys: Gamintojas Bartscher Šalis Vokietija Ilgis 2..
-- --


Kavos virimo aparatas Bartscher 200.054
Kodas: 200.054
Techniniai duomenys: Gamintojas Bartscher Šalis Vokietija Ilgis 2..
-- --


Kavos virimo aparatas Bartscher Regina 90 A190.192
Kodas: A190.192
Techniniai duomenys: Gamintojas Bartscher Šalis Vokietija Ilgis 2..
-- --


Kepimo paviršius FRY/2LM
Kodas: FRY/2LM
  Kepimo paviršiaus plotas 650х480 mm Darbinė temperatūra Iki 300 Galia ..
-- --


Kepsninė GL 40
Kodas: GL 40
  Galia 9 kW Grotelių plotas 490х310 mm Kepsninė dujinė, tinka gaminti patiekalams iš žuvies, ..
-- --


Kepsninė GL 70
Kodas: GL 70
  Galia 18 kW Kepsninė dujinė, tinka gaminti patiekalams iš mėsos ir daržovių. Svarbiausias šio prietaiso bruožas lavos akmuo. Korpusas iš..
-- --


Kepsninė RS/40
Kodas: RS/40
  Galia 2,2 kW Įtampa 220 V Pakuotės matmenys 650 x 450 x 46..
-- --


Kepsninė RS/70
Kodas: RS/70
  Galia 3,2 kW Įtampa 220 V Pakuotės matmenys 930x470x470 mm..
-- --


Moliuskų plovimo aparatas LCF/10M
Kodas: LCF/10M
  Našumas 120 kg/h Įkrova 6 kg Įtampa 220 arba 380 V ..
-- --


© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi