Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasPUODAI IR KEPTUVĖS

keptuvės

Nemažiau negu virtuvės įranga svarbu ir naudojami indai, ypač puodai bei keptuvės. Jų ypatybės dažnai įtakoja ruošiamo maisto kokybę, gaminimo laiką. Profesionalūs virtuvės indai leidžia sutaupyti daug gamybos laiko, tinkamai parinkti – padeda išgauti geriausią patiekalų skonį. Todėl norint pasiekti geriausių maisto ruošos rezultatų, nepakanka vien tik virtuvės šefų specialių gabumų. Kad ir koks jis talentingas bebūtų, su prastos kokybės, dažnai prisvylančia keptuve, jam nepavyks iškepti tokio gero kepsnio, kaip tai galėtų padaryti su specialia keptuve.

Virtuvės indai, skirti profesionaliam naudojimui, nuolat tobulėja, rinkoje atsiranda vis naujų gaminių. Specialiai viešojo maitinimo virtuvėms gaminami indai, kurie padeda atskleisti geriausią maisto skonį, jo nesugadina. Gamintojai kuria skirtingų savybių keptuves, kad virtuvės šefams padėtų išryškinti išskirtines maisto savybes, sutrumpintų bendrą gaminimo laiką. Mūsų įmonė siūlo aukštos kokybės platų keptuvių bei puodų pasirinkimą.

Skirtingos keptuvės ir jų savybės

Mūsų siūlomi virtuvės indai gali būti labai skirtingo dydžio, pagaminti iš nerūdijančio plieno, aliuminio ar kitų medžiagų. Kiekvienas indas pasižymi skirtingomis savybėmis, privalumais. Vienos keptuvės labiau tinka troškinimui, kitos – kepimui. Tos, kurios pagamintos iš ketaus, labai gerai tinka tiems produktams, kuriuos reikia ilgai kepti, pavyzdžiui, mėsai. Tefloninės yra labai universalios – jose galima kepti, troškinti, gaminti mėsą, daržoves bei kitokius patiekalus. Pats teflonas yra atsparus karščiui polifluorvinilinis plastikas. Tos, kurios pagamintos iš nerūdijančio plieno įkaista gana lėtai, bet ilgai tą šilumą išsaugo. Kadangi nerūdijantis plienas su maistu nereaguoja, tai maisto produktams nedaroma jokia metalo įtaka. Pagamintos iš aliuminio – geriausiai tinka ne kepti ilgą laiką, o tik apkepti ar pašildyti pagamintus patiekalus. Keptuvių rankenos gaminamos iš nerūdijančio plieno, todėl net ir ilgai kepant, neįkaista

Savo pirkėjams siūlome įvairių puodų pasirinkimą: universalius troškintuvus su dangčiais ar be jų, dvigeldžius bei padažų puodus, kaistuvus ir t.t.. Visi puodai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, yra atsparūs rūgštims, su nekaistančiomis rankenomis. Kiekvienas kulinaras gali išsirinkti tokius indus, kokių labiausiai reikia. Skaniai pagamintas maistas – priežastis dar ne vieną kartą apsilankyti Jūsų kavinėje ar restorane, todėl verta investuoti į tikrai kokybiškus bei patikimus virtuvės indus.

 

Medicinos Banko lizingas
Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
Aukšto profilio troškintuvas su dangčiu, 832004
Kodas: 832004
Šlifuota keptuvė su poliruotu sunkiuoju karkasu.  Kietosios rankenėlės ir nekaistantis keptuvės paviršius. Atsparumas rūgštims. Sluoksniuoto tipo dugnas. (nerūdijantis plienas / aliuminis / chromuotas..
-- --


Aukšto profilio troškintuvas su dangčiu, 837108
Kodas: 837108
Sluoksniuoto tipo dugnas. Karščio pasiskirstymas tarp aliuminio ir plieno sukuria indukcino tipo kepimą/virimą. Keptuvės dugnas yra suformuotas taip, kad užtikrintų sklandų maisto virimą/kepimą. Toks dugnas ta..
-- --


Blynų keptuvė CRÊPES PAN
Kodas: 629413
Profesionalios keptuvės pagamintos iš aliuminio su titaninėmis nesvylančiomis dangomis. Rankena pagaminta iš nerūdijančio plieno, kuris nekaista. Dėl ypatingos konstrukcijos, keptuvės dugnas labai greitai įšyl..
-- --


Blynų keptuvė, 627679
Kodas: 627679
Aliuminė keptuvė, kurios plieninė rankenta yra padengta epoksidine derva. Nano-keramikinis nesvylantis sluoksnis. Galimas indukcinis kepimas. Serijos numeris: 627679 Matmenys: Ø280x(H)25 Dugno..
-- --


Blynų keptuvė, 628805
Kodas: 628805
Tradicinės keptuvės pagamintos iš plieno. Populiariausios keptuvės virtuvės meistrų tarpe. Paprastumas, minimalistiškumas, kokybė, universalumas - savybės, kurias įvertins kiekvienas. Serijos numeris: 6288..
-- --


Dvigeldis puodas su dangčiu, 625002
Kodas: 625002
Padengtas juoda glazūra. Nerūdijančio plieno korpusas. Serijos numeris: 625002 Talpa: 2.3 litro Dugno skersmuo (mm): Ø180 Maksimalus leistinas turinio svoris puode (kg): 1.2 ..
-- --


Glazūruota keptuvė PAELLA, 622704
Kodas: 622704
Dvi tvirtos rankenos. Glazūruotas plieninis paviršius. Serijos numeris: 622704 Dugno skersmuo (mm): Ø100   ..
-- --


Gurmaniška keptuvė, 110126
Kodas: 110126
Nesvylantis paviršius. Aptraukta keptuvės rankena. Geriausiai tinka kepti kiaušiniams, krevetėms ar kitiems panašiems karštiems užkandžiams. Serijos numeris: 110126 Dugno skersmuo (mm): Ø150 ..
-- --


Kaistuvas be dangčio, 613009
Kodas: 613009
Minimalus sienelės storis 4 mm. Glotnus, poliruotas korpusas. Lengvas, solidus dizainas. Stiprios rankenos, pritvirtintos dvigubomis kniedėmis. Serijos numeris: 613009 Talpa: 1 litras Matmenys ..
-- --


Kepimo skarda, 508510
Kodas: 508510
Kepimo skarda su rankenomis. Tinka naudoti tik orkaitėse, negali būti tiesioginio kontakto su ugnimi. Serijos numeris: 508510 Matmenys (mm): 380x270x(H)60 ..
-- --


Keptuvė su grioveliais PAELLA, 626405
Kodas: 626405
Tradicinės keptuvės pagamintos iš plieno. Populiariausios keptuvės virtuvės meistrų tarpe. Paprastumas, minimalistiškumas, kokybė, universalumas - savybės, kurias įvertins kiekvienas. Keptuvės pagrindas su..
-- --


Keptuvė su grioveliais, 626344
Kodas: 626344
Tradicinės keptuvės pagamintos iš plieno. Populiariausios keptuvės virtuvės meistrų tarpe. Paprastumas, minimalistiškumas, kokybė, universalumas - savybės, kurias įvertins kiekvienas. Keptuvės pagrindas su..
-- --


Keptuvė, 621103
Kodas: 621103
Nano-keramikinė nesvylanti danga. Pagaminta iš natūralių medžiagų. Atspari labai aukštoms kepimo temperatūroms. Lygus paviršius. Užtenka vos lašo aliejaus tam, kad kepimas būtų sklandus. Tamsiai pilka ..
-- --


Keptuvė, 628621
Kodas: 628621
Tradicinės keptuvės pagamintos iš plieno. Populiariausios keptuvės virtuvės meistrų tarpe. Paprastumas, minimalistiškumas, kokybė, universalumas - savybės, kurias įvertins kiekvienas. Serijos numeris: 6286..
-- --


Troškintuvas be dangčio, 834206
Kodas: 834206
Sluoksniuoto tipo dugnas. (nerūdijantis plienas / aliuminis / chromuotas plienas) Karščio pasiskirstymas tarp aliuminio ir plieno sukuria indukcino tipo kepimą/virimą. Glotnus išorinis paviršius. Nerūdijan..
-- --


© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi