Pagrindinis meniu:


Mūsų finansinis partneris
Medicinos Banko lizingasDUJINĖS VIRYKLĖS

viryklė

Dujinės viryklės grupuojamos į atskiras kategorijas, vertinant jų orkaitės tipą: jos gali būti be orkaitės, turėti dujinę orkaitę arba elektrinę orkaitę. Be to, dujinė viryklė su dujine orkaite gali turėti dujinį arba elektrinį kepintuvą. Kiekvienas viryklių tipas turi savų privalumų ir savų trūkumų, todėl, ieškodami visus jūsų lūkesčius atitinkančio gaminio, objektyviai įvertinkite savo, savo šeimos, klientų ar bendradarbių poreikius. Dujinė viryklė gali dirbti tiek su natūraliomis, tiek su propano dujomis. Vertinant gaminio funkcionalumą, negalima pamiršti ir dizaino svarbos – pastaruoju metu išskirtinio dėmesio sulaukia dujinės viryklės su specialiu stovu indams pasidėti. Viryklių grotelės gali būti pagamintos iš ketaus arba nerūdijančio plieno (pastarosios padengiamos specialia emalio danga). Grotelės gali būti vientisos arba sudarytos iš kelių dalių (tokias groteles patogiau plauti ir valyti).

Viryklė - virtuvės širdis

Dujinė viryklė – tai kiekvienos virtuvės širdis, taip pat ir profesionalios. Dažniausiai būtent nuo kokybiškos virtuvės įrangos priklauso ruošimo greitis ir maisto kokybė, vadinasi, visos įstaigos sėkmė. Lyginant su paprastomis viryklėmis, profesionalios yra galingesnės ir gali dirbti gamybos režimu ilgą laiką. Maisto gaminimas pramoniniu mastu reikalauja aukštos kokybės profesionalios, patikimos ir tuo pačiu metu ergonomiškos technikos. Rinktis viryklę reikėtų, atsižvelgus į gamybos poreikius ir pagrindinius uždavinius.

Profesionali įranga yra ekonomiškesnė, gaminama iš nerūdijančio plieno, nes ši medžiaga atspari pažeidimams ir korozijai. Lankainių skaičius pramoninėse viryklėse gali skirtis nuo vieno iki aštuonių, rinktis reikėtų atsižvelgus į individualius kiekvienos virtuvės poreikius. Profesionalioje virtuvėje taip pat svarbus saugumas, todėl geriausia turėti viryklę su sistema, kontroliuojančia dujų nuotėkį. Viryklė gali būti atskira, arba kartu su dujine ar elektrine orkaite. Kai kurie modeliai turi laiko matuoklius. Veikia įrenginiai, prijungti prie centrinio dujotiekio arba autonominio dujų baliono. Pirmosios virtuvės viryklės atsirado prieš tūkstančius metų ir iki pat 20 amžiaus jose buvo naudojamos natūralios žaliavos – malkos, durpės, anglys. Gamtinės dujos jose pradėtos naudoti vos prieš šimtą metų. Dujinė viryklė yra ekonomiškesnė lyginant su elektrine, tačiau kainuoja kiek brangiau. Aukštos kokybės, moderni ir funkcionali dujinė viryklė užtikrina stabilų Jūsų įstaigos veikimą.

 

Medicinos Banko lizingas
Rodyti:
Pasirinkta prekių:
0
Prekių krepšelis
5 angų dujinė viryklė su elektrine orkaite, 225707
Kodas: 225707
Tinkama naudoti su natūraliomis ar propano dujomis. 3 viryklės angos 3.0 kW. 1 maža viryklės anga 1.8 kW. 1 "wok" indams skirta anga 3.5 kW. Konvekcinė orkaitė 1/1 GN 2.4 kW galios, su dvejais ventilia..
-- --


5 angų dujinė viryklė su stovu, 225806
Kodas: 225806
Tinkama naudoti su natūraliomis ar propano dujomis. 3 viryklės angos 3.0 kW. 1 maža viryklės anga 1.8 kW. 1 "wok" indams skirta anga 3.5 kW. Svoris: 45 kg. Serijos nr. 225806 Matmenys (mm..
-- --


© 2018 Visos teisės saugomos UAB „BALTIC MASTER“.
Sprendimas: Nori turi